З 11 по 14 березня 2015 року

Слідом за юнаками звання чемпіона міста з гандболу серед учнів загальноосвітніх шкіл виборювали дівчата.

Сім команд виявляли найкращу. До фінальної четвірки потрапили  дві команди минулорічніх фіналістів.

Команда ЗОШ №17 (ІІ-місце в минулому році)  в боротьбі за бронзу впевнено переграла суперників з ЗОШ №31. Ну, а в боротьбі за перше місце зійшлися команди ЗОШ № 20 (минулорічний переможець, вчитель - Граждан Сергій Сергійович) і команда ЗОШ № 18 (переможець цих змагань позаминулого року, вчитель - Лисенко Руслан Володимирович).

Гра складалася дуже нервово. Дівчата з 20-ї школи не очікували такого напору від суперників і тому багато фолили, що приводило до вилучень гравців.  В свою чергу гра в більшості і пара досить курьйозних голів зробили свою справу. З перервою в рік чемпіонами міста з гандболу серед учнів ЗОШ, в залік шостої міської Спартакіади школярів стала команда ЗОШ № 18. Кращим гравцем турніру була визнана Тарутіна Діана учениця ЗОШ №17, а кращим воротарем другий рік поспіль стала Ліннікова Вікторія з ЗОШ №18.