Впродовж тижня, із 9 по 14 лютого

У Кропивницькому в КДЮСШ № 2 проходили ігри чемпіонату міста з гандболу серед дівчат у залік VІІІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях, організованих за співпраці управління освіти і відділу фізичної культури та спорту міської ради взяли участь команди шести навчальних закладів.

У безкомпромісній боротьбі звання чемпіонів міста завоювала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10. Срібні нагороди вибороли учениці комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я». Третє місце посіла команда комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія».

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

Вже із 20 лютого змагатися за чемпіонство розпочнуть 10 команд юнаків, а 11 березня команди школярів, які стали переможцями міських змагань, будуть захищати спортивну честь міста Кропивницького на обласній спартакіаді.