23 березня

23 березня

Пройшов місяць після закінчення І-го кола чемпіонату міста з гандболу серед чоловіків.

Здавалося можна було б і перепочити але найбільш активна частина Кіровоградських гандболістів так не рахує. За цей період збірна комана міста прийняла участь у двох турнірах на виїзді  і провела товариську зустріч дома.

23 березня в Знам'янці проходив відкритий чемпіонат міста серед чоловіків в якому наша команда посіла третє місце. 30 березня в гості до Кіровоградців на матчеву зустріч, в якій доречі була зафіксована нічія - завітала команда "Мастер" з Кривого рогу.

6 квітня Олександрійці запросили до себе на міні турнір команди Знам'янки та Кіровограда. Спочатку Олександрійці , а потім і Кіровоградці з досить невеликою перевагою обіграли Знам'янчан. В очній зустрічі, яка і виявляла переможця турніру було багато цікавого.

Досить впевнено почали Кіровоградці і вже на десятій хвилині мали запас у сім м'ячів ала це зіграло з ними злий жарт. Команда повела себе не впевненно а самовпевненно і на перерву Кіровоградці пішли з перевісом всього у один м'яч. А у другому таймі Олександрійський голкіпер почав творити дива , залишаючи свої ворота майже неприступними. В підсумку 22:20 на користь Олександрійців.

На Травневі свята Кіровоградці планують прийняти участь в традиційному турнірі в м. Хмільник (вже вчетверте), а ветерани 10-11 травня приймуть участь у відкритому чемпіонаті Кіровоградської області.