18-19 листопада 2017 року

18-19 листопада 2017 року

В спортивній залі КДЮСШ №2 пройшли ігри відкритого чемпіонату області з гандболу серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодшіх.

Вперше у нас в області формат змагань допускав до участі  змішані команди юнаків та дівчат. В такому форматі в наступному році пройде другий Чемпіонат України в цій віковій категорії.

Кіровоградські гандболісти планують прийняти участь в цих змаганнях, тому і провели генеральну репетицію. В змаганнях взяли участь  пять команд і треба відмітити, що формат виявився дуже вдалим. В цьому віці дівчата ні в чому не поступаються хлопцям, а іноді  можуть дати їм фору і спостерігати, як завзято в одній команді разом борються і хлопчаки і дівчата було дуже цікаво.

Після проведених ігор переможцем змагань вийшла перша команда КДЮСШ з Кропивницького, другими стали наші гості з Черноморська ( колишній Іллічівськ ) і замкнули призову трійку гандболісти зі Знамянки.

В кожній з команд були відзначені кращі гравці. У Кропивничан ними стали Семенович Настя і Орсагош Вадим, готували Кропивницьких гандболістів до цих змагань Світлана Крохмаль і Сергій Чепурний.

18-19 11 2017

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval