15 травня 2010 року

15 травня 2010 року

Для Кіровоградського міського спортивного Клубу «Ятрань» 15 травня 2010 року виявився успішним днем :

- у м. Дніпропетровську легкоатлет Денис Тесленко (тренер Тесленко О.М.) взяв участь у Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області з легкої атлетики і дістав перемогу у забігу на 400м з результатом 47,9сек та 200м з результатом 21,6сек.

- у м. Києві відбувся Всеукраїнський весняний легкоатлетичний крос трудящих, присвячений 65-й річниці Великої Перемоги. При підтримці Кіровоградського спортивного Клубу «Ятрань» у змаганнях змогла взяти участь збірна команда Кіровоградської обласної організації ФСТ «Україна» у складі 4-ох чоловік. Серед спортсменів, а їх в одному забігу було більше 40-ка учасників із всієї України, Марія Опря (тренер Тесленко О. М.) в своїй віковій групі стала переможцем. Вона була нагороджена медаллю, грамотою та Кубком за І-е місце та цінним подарунком.

Вдома спортивна громадськість міста дізналася про перемогу Марії під час Першості області з легкої атлетики, в момент підведення підсумків якої Президент Кіровоградського клубу «Ятрань» Хмелюк С. О. та директор ДЮСШ «Спартак» Балануца О. Т. подякували спортсменці за результат і вручили подарунок за професійну майстерність.

Фотозвіт дивіться у фотогалереї
«Наше сьогодення».

 

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval